Bigg Boss odchází z České republiky! Víme, kam se label přesouvá!

Po sérii odchodů českých raperů z labelu, dochází konečně k dlouho očekávané reakci ze strany Bigg Boss. A rozhodnutí možná celou scénu překvapí!

Bigg Boss totiž již brzy opustí hranice naší země a nově bude působit ve Finsku. Pro mnohé členy crew tak bude největším oříškem složitý jazyk, protože všechna produkce vydavatelství Bigg Boss bude nyní určena již výhradně pro finské publikum.

Na tvárný rodný jazyk tak mohou všichni čeští a slovenští interpreti zapomenout a naopak budou muset začít šprtat finštinu.

První vlaštovkou bude Vladimírovo album s názvem MUUTOS & VOITTO (finsky “změna a vítězství”), které V518 vypustí na podzim tohoto roku a jeho křest proběhne v exkluzivním prostoru Helsinki Music Centre.

“Jako architekt jsem rád, že mohu novou éru labelu Bigg Boss odprezentovat právě zde. Budova Helsinki Music Centre byla dokončena teprve před šesti lety a nabízí tak luxusní zvuk i prostor. Pro naše nové finské fanoušky to bude jistě velký zážitek,” říká Vladimir 518.

Na otázku, jak mu jde učení jazyka, se jen směje:

“Uslyšíte sami na desce. Jako rodilý mluvčí asi znít nebudu, ale určitě mi bude rozumět každý Fin!”

Speciálním hostem na velkolepé show bude oblíbená finská rapová parta Ruger Hauer.

Ani české fanoušky ale nemusí nutně tato informace mrzet. Minimálně je dobrou zprávou pro ty, kteří vlastní originální CD nebo vinyly z dosavadní produkce labelu Bigg Boss. Dá se totiž očekávat, že všechny české nahrávky budou mít v budoucnu obrovskou cenu pro sběratele.

A co myslíte? Bude po legendárním hitu Praha také singl Helsinki…???